Facebook

Pomoc

Dodawanie firmy do bazy

Aby dodać Państwa firmę do naszej bazy, wystarczy wypełnić formularz na podstronie "Dodaj firmę do bazy". Nasi konsultanci uzupełnią dane w ciągu 24 godzin, oraz zaproponują Państwu wyróżnienie w naszym serwisie.

Wyszukiwarka podstawowa

Jest to najprostsza wyszukiwarka znajdująca się w żółtym pasku na stronie głównej. Dzięki bardzo intuicyjnemu projektowi będą Państwo w stanie określić najważniejsze kryteria w zaledwie kilka chwil.

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwarka dzięki której mogą Państwo precyzyjniej określić parametry wyszukiwania. Nowością jest możliwość określenia promienia wyszukiwania w stosunku do podanego kodu pocztowego. (Np. Aby wyszukać firmy których nazwy zaczynają się od X, oraz mieszczą się w promieniu 3km od kodu pocztowego 00-000, wystarczy wpisać w pole Nazwa X, w pole Kod Pocztowy 00-000, oraz w pole Odległość 3).

Mapa

Dzięki połączeniu wyszukiwarki z innowacyjną mapą, mają Państwo do dyspozycji potężne narzędzie pozwalające na bardzo efektywne przeszukiwanie terenu Warszawy i okolic. Aplikacja mapy za pomocą markerów w niej zawartych określa również rodzaj działalności firm które zostały przez Państwa znalezione.

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe pozwalają na bardzo dokładne określenie profilu działalności firmy. Są one dobierane przez naszych specjalistów dla każdego partnera indywidualnie.